• תמונת מחזור
 • פורטרט
 • צילום סוף שנה
 • עיצוב תמונת מחזור
 • תמונות מחזור
 • בתי ספר
 • גרפיקה איכותית
 • צילום קבוצתי
 • תמונת סוף שנה
 • עיצוב תמונות מחזור
 • גרפיקה לתמונת מחזור
 • גרפיקה לצילום מחזור

תהליך העבודה עם מחזורים. בקשה להצעת מחיר > אישור הצעת מחיר > העלאת הצילומים > ביצוע הגרפיקה > הגהה > מסירה

תהליך העבודה עם מחזורים

תהליך העבודה עם מחזורים.

1. בקשה להצעת מחיר מאיתנו באמצעות הטופס הזה....
2. להעביר אלינו את הקבצים (פספורטים, סמלים, תמונות וכו'), באופן הבא:
3. לבצע הגהה על התמונה.
4. לקבל את התמונה הסופית.

העבודה איתנו מתחילה עוד בשלב תמחור הצעות המחיר ללקוחות. על מנת לקבל הצעת מחיר, נא מלאו את הטופס הזה ונשלח הצעת מחיר לביצוע העבודה.

חשוב לדעת:
אנו עוסקים בעיצוב התמונה הסופית בלבד. איננו עוסקים בצילום, למרות שיש לנו נסיון רב בצילום פורטרטים ונשמח לייעץ לפי הצורך.
איננו עוסקים בהדפסת הצילומים, לא עבור המקור למוסד\בית הספר ולא עבור התלמידים\חניכים.
תמחור העבודה נעשה על פי כמות תמונות הפספורט המשולבות בתמונה הסופית, ללא קשר לגודל התמונה הסופי.
עליכם לציין את גודל התמונה הסופי (24*30 / 30*40 וכו') מכיוון שהעבודה מבוצעת בגודל 1:1.


הצילומים שלכם: קבצי פספורט - יחס של 3/4 (גודל הפריים שתספקו, יהיה הפריים בתמונת המחזור. הרוחב תמיד נשמר, יתכן ויהיה צורך לחיתוך קל בתחתית.) רזולוציה של לפחות 300DPI לאחר שיש בידכם את כל הצילומים הנדרשים עבור תמונת המחזור, עליכם לדאוג לשנות את שם התמונה לפי שם המצולם, כפי שיופיע בתמונה הסופית (ללא רווח בין סוף השם לנקודה וסיומת סוג הקובץ), לדוגמה: משה כהן קבצי פספורט .jpg או מ. כהן.jpg או משה כ..jpg
עבור בעלי תפקידים - יש לרשום בהמשך את התפקיד כפי שיופיע בתמונה הסופית, לדוגמה: חנה יעקובסון מנהלת בית הספר.jpg תמונות נוספות: כגון: תמונת בית הספר, סמל בית הספר, סמל המחזור וכיוצ"ב - יש לציין את סוג התמונה והוראות בשם הקובץ.


אישור הזמנה על מנת להתחיל בעבודה, עליכם לאשר במייל חוזר את ההצעה ולהעביר מקדמה לפי הפרטים המופיעים בהצעה.


משלוח הקבצים כל משלוחי הקבצים מתבצע באמצעות העלאות לשרתים. אין לשלוח קבצים במייל. משלוחי הקבצים מתבצע באמצעות העלאות לשרתים על מנת לשלוח את הקבצים שלך, יש לכווץ את תיקיית הקבצים באמצעות ZIP או RAR, ולהשתמש בעמוד הזה למשלוח ישירות אלינו. לכל משלוח של קבצים יש לשלוח גם מייל נלווה על מנת לוודא שהקבצים הגיעו. כמוכן יש לשלוח: רשימה שמית מלאה של כל כיתה \ קבוצה, כולל אנשי הסגל המשוייכים אליה. רשימה מרוכזת של בעלי תפקידים ומיקום רצוי ביחס למיקום המנהל.ביצוע הגרפיקה ביצוע העבודה הגראפית נעשה בסטודיו שלנו, עם התאמה מלאה לדרישות כפי בהתאם לאופי המחזור שיועברו על ידיכם, מבקשה לרקע ועימוד כעיצוב סטנדרטי מסורתי ועד דוגמאות יצירתיות מודרניות, תוך שימוש באפקטים דיגיטליים, בהתאם לאופי המחזור, שילוב תמונות מחיי המוסד והמחזור ועוד... הכל ביצירתיות מופלאה.

הגהה לאחר ביצוע הגרפיקה תישלח אליך התמונה הסופית להגהה ותיקוני שמות. יש לשלוח קובץ וורד או אקסל עם התיקונים הנדרשים ובהפנייה מדוייקת, לדוגמה: כיתה ו-2 רינת לוי צריך להיות רינת לביא. קובץ ההגהה אינו מיועד להדפסה.


מסירת קובץ סופי


זמן אספקה בדרך כלל בתוך שבוע ממשלוח הקובץ אלינו לאחר הגהה, לאחר סגירת חשבון. זמן אספקה (למעט החל מחודש מאי בו קיים לחץ עבודה על הסטודיו, אז מחירי העבודה משתנים וזמן האספקה ימסר עם הצעת המחיר.) הקובץ להדפסה הוא בדרך כלל בפורמט PDF, למעט אם סוכם אחרת (לקובץ בפורמט TIF או JPG), ברזולוציה של 300DPI ומתאים לגודל הסופי המוזמן.

על מחזורים

על מחזורים
הסטודיו של "מחזורים"
כולל צוות גרפיקאים בעל נסיון רב שנים בתחום עיבוד גראפי בכלל, ובפרט עימוד תמונות מחזור ועוד..
עם רקע ידע נסיון והבנה בתחום הצילום ובניית תמונות מחזור.

ובעיקר - אוהבים עיצוב ומתחדשים בכל עבודה מחדש. אנו מאפשרים קבלת שירות ממוקד במספר תחומים מצומצם המאפשר לנו להיות בשורה הראשונה בתחומנו: עימוד תמונות מחזור. השילוב של כל תחומי השירותים אותם אנו מספקים ללקוחותינו מהווה את היתרון המעשי בהפקות גרפיות תוך שימוש במיטב הציוד והטכנולוגייה. המטרה העיקרית שלנו היא לשמר לקוחות מרוצים לטווח הארוך ולצורך כך מצויד הסטודיו במיטב הציוד והטכנולוגיה, נסיון רב שנים ומקצועיות.
בסטודיו שמים דגש על עיצוב גרפי. עיצוב גרפי הוא שילוב של אומנות יצירה וידע ולכן, העבודות שבוצעו בסטודיו זכו להצלחות אצל לקוחותינו.
למעלה ↑